SPOTKANIE DLA PRACODAWCÓW W PIŃCZOWIE
SPOTKANIE DLA PRACODAWCÓW W PIŃCZOWIE - Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawcy z powiatu pińczowskiego i buskiego uczestniczyli w cyklu spotkań "Nowa perspektywa - nowe możliwości", organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy. Wydarzenie odbyło się 5 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Pińczowie i zgromadziło ponad 60 pracodawców. Wicedyrektor WUP, Agnieszka Kubicka, podkreśliła korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów z lokalnymi przedstawicielami, wskazując na znaczenie rozwoju kadr.
Celem spotkania jest zrównoważony rozwój regionu oraz zapewnienie równych szans w dostępie do eurofunduszy. W wydarzeniu wzięli również udział prezes LGD "Ponidzie" Janusz Zieliński oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pińczowie Anna Gawrońska.